Dit jaar heeft Freelance Office niet alleen veel ondernemers succesvol ontzorgd, maar we hebben als bedrijf ook zelf geweldige ervaringen beleefd. Natuurlijk zijn er niet alleen de goede momenten, maar zijn er ook minder leuke momenten, it's not only rainbows and sunshine. ;-)
In deze blog blikken we terug op de highs en lows van Freelance Office in 2024. We zetten ze voor je op een rijtje.
De groei van ons team ging niet zonder uitdagingen. We hebben enkele samenwerkingen moeten beëindigen, omdat de verwachtingen niet overeenkwamen, de timing niet juist was of de match ontbrak.
Daarnaast hebben we afscheid moeten nemen van een topcollega die terug naar de sociale sector is teruggekeerd.
Maar we mochten ook heel wat (nu al onmisbare ;-)) collega’s verwelkomen in ons team! Begin vorig jaar was Bieke onze eerste nieuwe aanwinst, als office manager en business support. Daarna volgde Maureen, senior business support en administratief expert. Later in het jaar mochten we ook Katrien, Carol en Emilie verwelkomen om onze klanten te ondersteunen in administratieve taken als business support.
Voor ons marketingteam is het een moeilijke zoektocht geweest naar een senior marketeer. Gelukkig hebben we halverwege 2024 de juiste persoon gevonden. We krijgen nu ondersteuning van digitale marketing expert Cado!
Bovendien heeft collega Melissa promotie gekregen, zij is nu in opleiding met Saartje om operationeel manager te worden!
Ook leuk om te vermelden: technisch gezien 2025, maar omdat ze op 2 januari al van start ging willen we het graag delen. We hebben dit jaar al Sofie mogen verwelkomen, onze veelzijdige aanwinst op het gebied van marketing en office management. Met haar komst zetten we in 2025 onze groei als team verder voort!
Toen het team de wedstrijd voor de Strafste Onderneemster via Made In Vlaams-Brabant voorbij zag komen, wisten we het direct: we nomineren Saartje! Alleen al om het feit dat ze klaarstaat voor andere ondernemers, om hen te ondersteunen en oplossingen te vinden waar ze kan.
Veel mensen deelden deze mening, want Saartje behaalde maar liefst de tweede plaats in de finale. Ze deelde haar ondernemersverhaal op de website van Made In.
Wie ons gevolgd heeft, kon het niet missen op onze socials: de b2b e-facturatie verplichting komt eraan in januari 2026. Om bedrijven te helpen zich op digitaal factureren voor te bereiden, hebben administratie experts Saartje en Carolien in 2024 twee live webinars gegeven, waarin ze stap voor stap ondernemers in het nieuwe proces meenemen en al hun vragen beantwoorden.
De feedback van de deelnemers spreekt boekdelen: onze eerste webinars waren een groot succes! Er was veel vraag naar een herhaling. We hebben goed nieuws, onze eerste webinar van 2025 is op dinsdag 11 maart en er volgen nog 23 sessies! Schrijf je hieronder in en krijg alle relevante mails hierover.
Als gepassioneerde netwerker is Saartje actief lid van verschillende netwerkorganisaties, waaronder Unizo Lubbeek. Na jaren van betrokkenheid binnen de organisatie heeft ze deze zomer het voorzitterschap overgenomen van Annie De Jonghe. Dit is niet alleen een prachtige erkenning van haar ondernemerschap, maar ook een perfecte match met de missie van Freelance Office: (lokale) ondernemers ondersteunen en versterken.
Na de aftrap van onze webinar zijn we nog verder in e-facturatie gerold: Saartje mocht ondernemers meenemen in alle know-how rond e-facturatie via infosessies. Dit heeft ze gedaan voor verschillende Unizo netwerkavonden en tijdens Lunch & Learns georganiseerd door Officenter.
Een speciale shout-out naar collega’s Leslie en Maureen, die de infosessies tijdelijk overnamen toen Saartje afwezig was door problemen met haar gezondheid. Het is fijn om te weten dat ze zo’n goed team achter zich heeft staan om alles op te vangen.
Bij Freelance Office werken we samen met inspirerende ondernemers die elk hun unieke verhaal hebben, gedreven door visie en volharding. Ons marketingteam heeft een week lang op de socials inspirerende ondernemersverhalen in the spotlight gezet, naar aanloop van de Dag van Ondernemer. Hier hebben we veel leuke reacties op ontvangen! Heb jij een boeiend ondernemersverhaal dat je graag met ons wil delen? Stuur een mailtje naar anne@freelanceoffice.be.
Freelance Office is nu nóg dichter bij de ondernemers in Limburg om hen te ondersteunen! We hebben onze basis uitgebreid naar Sint-Truiden. Dit vierden we met een toffe exclusieve openingsavond in een skybox van Stayen, het voetbalstadion van STVV.
We kregen hele fijne reacties van de aanwezige ondernemers. Onder andere deSchepen van economie van Sint-Truiden was aanwezig om ons welkom te heten en vele lokale ondernemers mochten genieten van het diner en de wedstrijd. Kers op de taart deze avond was de 2-0 overwinning voor STVV.
In Limburg bekend te raken is trouwens niet van de poes. Gelukkig hebben we sinds de opening al een paar lokale netwerkevents mogen bijwonen en blijven we ons inzetten om nieuwe connecties te leggen. Een mooie, maar straffe uitdaging voor Saartje en het team.
Van nieuwe collega’s verwelkomen, tot afscheid nemen, leuke openingsactie en ondernemers in de kijker zetten: voor ons was 2024 een jaar om trots op te zijn en we kijken uit naar wat dit nieuwe jaar brengt!
Op naar een nog straffer 2025.
14 februari 2025